معرفی اجمالی

مجموعه ما بر بستر گرافیک و چاپ در همکاری گسترده با روابط عمومی های بخش خصوصی و دولتی، شرکت های صنعتی مختلف و بنگاه های اقتصادی، توانسته است خط جدیدی را در زمینه خلق ارزش های در زمینه تبلیغات زیر چتر دانش آکادمیک ایجاد کند و از پیشگامان این مسیر در بخش خصوصی باشد. برای حفظ ارزش چنین دستاوردهایی، توسعه و تداوم فعالیت های علمی از اولویت های ما محسوب می شود و برای شتابدهی در رسیدن به این اهداف، سرمایه گذاری های مستقیمی انجام می دهیم. رویکردی که بخشی راهبردی از فعالیت های ماست.
عمده اقدامات ما، در مسیر ایجاد ارزش افزوده برای تکمیل و رشد فرآیند چاپ است، که چشم انداز، ماموریت و اهداف استراتژیک ما نیز در همان مسیر تدوین شده است.
در سال های اخیر، میرنگار، به عنوان یک مجموعه تاثیرگذار و پیشرو در صنعت تبلیغات و چاپ استان اصفهان، و به لطف پروردگار یکتا و پس از سال ها تلاش و کسب تجارب بسیار در زمینه گرافیک، شناخت رنگ، درک ترام، فهم چاپ استفاده از تجربه بزرگان مبدل به مجتمعی حرفه ای و تخصصی شده ایم. ما طول زمان و به صورت مداوم به جدیدترین و پیشرفته ترین امکانات روز دنیا مجهزیم و همت مان بر آن بوده تا با ایجاد مجموعه ای برای پرورش افکار خلاقانه و جمع آوری ایده هایی نو به عنوان عضو کوچک این صنعت بزرگ خدمتی شایان انجام داده باشیم. امروز، زمان تحمیل به مشتری و به کارگیری روش های قدیمی به پایان رسیده است. امروز مشتری زمان را از دست نمی دهد و بالاترین کیفیت را می خواهد، مشتری می خواهد که سفارش او به بهرین شیوه و با نازلترین قیمت به انجام رسد و در زمان خاض تمام مراحل از ابتدا تا زمات تحویل با نظارت دقیق برای او انجام می شود، در میرنگار هر سفارش به طور مستقل تلقی می شود و در بخش سفارشات راه حل های مختلفی جهت انجام آن سفارش با برآورده هزینه به مشتری ارائه می شود. نظارت کیفی و دقیق، کارآمدی پرسنل مجرب، سرعت سرویس دهی، ارائه خدمات نوین و ویژه به کمک تکنولوژی برتر همه از اقداماتی است که برای جوابگویی به نیازهای مشتریان صورت گرفته است.